Sociální síť Facebook.com stále vede

Uživatelé Facebooku si vytvoří svou vlastní stránku profilu a na ní poskytnou informace o sobě. V tomto je uvedeno jeho jméno, fotografie, datum narození a místo výkonu práce, škola a vysoká škola. Na této stránce mohou lidé najít své přátele a známé zadáním svých jmen, e-mailů atd. S tím se mohou také spojit s nekonečnou řadou přátel a známých. Uživatelé Facebooku si zde mohou také vytvořit svou vlastní skupinu. Tato skupina může být jejich školou, vysokou školou nebo jejich zájmem, městem, jakýmkoli zvykem a kastou. Skupina může také patřit několika lidem a další lidé mohou být pozváni, aby se k ní připojili. Díky tomu mohou být všichni lidé také pozváni společně na jakoukoli akci, seminář nebo jinou příležitost.

Lidé mohou také navázat přátele s podobně smýšlejícími členy tím, že na tomto webu vyjádří svůj zájem, politický a náboženský zájem. Kromě toho lze přidat mnoho typů kontaktů atd. Vývojáři webu také připravují mnoho programů, pomocí kterých mohou uživatelé upřesnit své zájmy. Můžete také načíst fotografie, které vás zajímají, nebo je sdílet na Facebooku a sdílet je mezi sebou. Tyto obrázky budou viditelné pouze pro ty, které uživatelé chtějí zobrazit. Za tímto účelem musí být stanovena úroveň oprávnění pro prohlížení obrázků. Má dostatek prostoru pro zachování sbírky obrázků. Zprávy, videa a další soubory lze také sdílet prostřednictvím Facebooku. Facebook změnil své krytí v roce 2008.

Aktualizace stavu? Ředitelství Facebooku, Palo Alto, Kalifornie - Na Facebooku mají uživatelé možnost informovat své přátele o tom, co v určitém okamžiku dělají nebo si myslí, a to se nazývá „aktualizace stavů“. V blízké budoucnosti, na základě vzájemné podpory Facebooku a Twitteru, vydá Facebook software, jehož prostřednictvím budou „aktualizace stavu“ na Facebooku přímo aktualizovány na Twitteru. Nyní budou lidé moci říci svým přátelům prostřednictvím velmi krátkých zpráv, kde jsou, co dělají nebo co si myslí.

Twitter měl možnost odesílat 170 znaků „aktualizace zpráv o stavu“ do mobilu a do počítačů bezpočet členů, zatímco na Facebooku je tento limit omezen pouze na 5 000 lidí. Členové mohou do svého profilu přidat až 5 000 lidí nebo si navázat přátele. Vzhledem k omezenému počtu lidí, kteří se připojují ke konkrétnímu profilu na Facebooku, může aktualizace „States Update“ oslovit pouze omezený počet lidí.

Veřejné FB účty (veřejné stránky) jsou stránky, které může vidět každý, a lidé mohou vědět, jaký je jejich ideální vůdce, milovaná popová hvězda nebo společenská organizace. Poté, co se Facebook připojil k Twitteru, budou nyní společnosti, organizace a celebrity moci komunikovat přímo se svými fanoušky a příznivci, sdělit jim, co dělají, sdílet s nimi fotografie. V současné době je toto zařízení k dispozici pouze těm, kteří mají veřejné profily stránek. Vytváření veřejných stránek Facebooku se v poslední době stává velmi populární. Mezi veřejné průvody patří americký prezident Barack Obama, francouzský prezident Nicola Sarkozy a rocková skupina U-2. Kromě těchto, mnoho velkých osobností, hudebníků, sociálních organizací, společností otevřelo své účty na Facebooku. Pokud tyto celebrity nebo organizace chtějí sdílet své příbuzné věci se svými fanoušky nebo příznivci, pak používají Facebook pro vzájemnou komunikaci. Do.

Omezení platí pro Pákistánský soud na nějakou dobu zakázal Facebook kvůli obvinění z toho, že ubližuje náboženským citům muslimů v prorokech Mohammedových soutěžích o vytváření nežádoucích karikatur na Facebooku. Tato soutěž na karikaturách na Facebooku byla v Pákistánu zakázána do 31. května 2010 kvůli rouhání. Spolu s tím vydal soud ministerstvu zahraničí Pákistánu směrnici, která by se zabývala případem karikatur vyrobených v Ishanindě v mezinárodním měřítku.

Později uživatel na Facebooku, který uspořádal soutěž 'Every Draws Mohammed Day', tuto stránku odstranil. Spolu s tím také odstranil blog spojený s touto kampaní. Stránka sociálních sítí Facebook se stává nedílnou součástí života lidí připojených přes internet. Někteří odborníci na kybernetiku však pravidelně varují před hrozbami, které Facebook představuje. Podle Johna Goodchilda, hlavního editora aktuálního tématu s názvem Chief Security Officer Online, mnoho společností chce pro své propagace používat síťové médium, jako je Facebook, ale tyto společnosti si nevšimnou, že jejich soukromí není jisté.

V programu CBC News „Brzy ráno v sobotu :)“ popsal Goodchild pět hrozeb, které Facebook představuje, a které zpochybnily soukromí soukromých a důvěrných informací. Zde uvedené informace se neomezují pouze na ohlášené přátele, ale také na vývojáře aplikací třetích stran (vývojáři aplikací třetích stran). Změna zásad: Po vydání každé nové verze Facebooku se změní její nastavení ochrany osobních údajů a automaticky přejde na výchozí nastavení. Uživatelé to mohou změnit, ale jen velmi málo uživatelů je schopno tomu věnovat pozornost.

Publikováno: 22. 04. 2020

Kategorie: technologie

Autor: arnostlustig