Pokračování FiFa? Vedení je jasně pro!

Vedoucí lékař FIFA varoval před obnovením pozastavené kampaně trvající 2019–20 let a vyzval vládní agentury, aby v příštím roce podnikly kroky. Jako doktor, řekl Michel d'Hog, je podezřelý z pokračování v lize v epidemii koronaviry. Předseda lékařské komise FIFA řekl společnosti BBC Sports: „Pokud je to možné, v následujících týdnech nedoporučujeme hrát konkurenční fotbal. Připravte se na zahájení dobré soutěže příští sezónu. Evropská liga má informovat Uefa, evropský řídící orgán, do 25. května o dokončení nebo zrušení sezóny.

Existují rizika, ale výsledky nejsou malé, řekl D 'Huge. Protože to může mít důsledky pro život a smrt, musím být s každým opatrný, než se rozhodnu hrát znovu s velkou péčí. Mluvím jako lékař, ale nemusím mluvit jako organizátor zápasu, ale z lékařského hlediska jsem velmi skeptický. Kdy se mohou nejlepší ligy v Evropě vrátit? Belgický D'Hug dodal, že by bylo velmi obtížné udržet sociální vzdálenost, pokud by se fotbalový zápas obnovil a sezóna pokračovala, a musela by být použita některá „hygienická pravidla. Jak se vyhnout přímému kontaktu? Řekl - To je moje otázka. Současný standard znamená, že je naprosto obtížné říci, že můžeme hrát konkurenční fotbal, a myslím, že je mi to opravdu líto, protože jsem fotbalista. Trochu se obávám nutnosti počkat, až očkovací program najde kompletní řešení, ale teď si myslím, že je čas přemýšlet o hygienických pravidlech.

Dosud není známo, zda League of Football Professionals (LFP) sezony odmítne bez propagace nebo snížení úrovně, šampionů nebo na základě výsledků kampaně založených na současných hodnoceních. V pondělí belgický klub odložil hlas potvrzující nejvyšší zrušení letu až do příštího týdne, zatímco nizozemský nejvyšší let byl zrušen v pátek bez zvýšení nebo snížení a mistrovství.

Publikováno: 26. 04. 2020

Kategorie: Sport

Autor: info@mbusiness.cz