První liga a budoucnost fotbalu v EU

Naděje Francouzské fotbalové ligy (LFP) na profesionální fotbal jsou zkreslené 17. června, měsíc poté, co Francie snížila blokovací limit, který byl zadusen na šest týdnů, ale nemůže eliminovat koronový virus. Co se stane teď?

Tabulka ligy - Tvrdit, že tým 15 miliónů eur (12,91 milionu liber) kvalifikovaný na přechod do fáze skupiny Ligy mistrů, byl již ošklivý, něco neočekávaného. V polovině března skončila sezóna Ligue 1 dříve než prezident Lyonu, prezident Jean-Michel Ola a Marcel Jacques-Henri Airo, kteří oznámili nevzhlednou veřejnou debatu. Aulas trval na tom, že poslední dávka minulé sezóny by měla být použita k určení evropských účastníků pro příští sezónu. Eye Loudly nesouhlasí. Lyon Aoulas obsadil třetí místo v letech 2018-1919 a Marcel pátý v evropské soutěži. Zdá se, že se tento tým zastaví, když je sedmý a druhý?

Libra Ben Yeder? Wissam Ben Yedder z Monaka je jedním z lídrů v hodnotících tabulkách Kylian Mbapp a League 1.
Návrh Aulase však není pro pracovní skupinu LFP jedním ze tří možných scénářů. Toto je: Konečné hodnocení je založeno na průměrném skóre za hru. Pro Ligu dokončte 27. místo v pořadí v posledním úplném kole 1
Uložte si hodnocení po 19 zápasech uprostřed sezóny
Rozhodnutí bude nyní přijato hlasováním Valného shromáždění Francouzského klubu Pro.

Ve všech třech případech zůstávají čtyři současní vůdci stejní a rádi splní očekávání UEFA, že evropští účastníci budou v letech 2020–2021 označeni za „sportovní úspěchy“. Paris Saint-Germain je šampión a Marseille je skupina skupin mistrů. Spolu s Rennesem vstoupil do třetího kvalifikačního kola. Rolls je jediným místem v Lize 1, kde skončil čtvrtý v kvalifikaci Evropské ligy.

Publikováno: 27. 04. 2020

Kategorie: sport

Autor: arnostlustig